INSTRUKTORZY

Natalia
Rusinowska
 

Na papierach – psycholog; na co dzień fotograf, certyfikowany trener
personalny (BodyShaping Academy, Katowice) i instruktor fitness; w życiu
– podróżnik i kocia mama. Od dzieciństwa związana ze sportem, nie
wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej. Trenuje wspinaczkę
sportową, jeździ na nartach, w Kolumbii zrobiła kurs nurkowy (PADI Open
Water Diver), rekreacyjnie biega długie dystanse. Po kilku latach
regularnego uczestnictwa w zajęciach fitness, sama postanowiła zostać
instruktorem, zmienić pasję w sposób na życie, i pasją zarażać innych.
Ukończyła szkolenie w Międzynarodowej Szkole Fitnessu IFAA w zakresie
Instruktor Zajęć Grupowych (Step & aerobik licencja „B”, Anatomia i
Wzmacnianie), a już pół roku później uzyskała dyplom IFAA Licence A
Instructor. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych konwencjach
(Aerobicmania, IFAA), warsztatach i szkoleniach (STEP Special, PUMP,
trening funkcjonalny, TRX, IFAA Cardio & Workout). Jako trener jest
wymagająca i skuteczna, świetnie potrafi zmotywować i zarazić dobrą
energią.
!

Agata
Jędrusik
 

Skończyła technikum handlowe oraz szkołę fryzjerską. Obecnie pracuje i opiekuje się zwierzętami co jest jej wielką pasją. Sport to jej hobby. Przez długi okres ćwiczyła teakwondo. Ma na swoim koncie udział w kilkunastu zawodach ogólnopolskich. Jej przygoda z fitnessem zaczęła się kilka lat temu. Początkowo uczęszczała na zajęcia step i aerobik. Po jakimś czasie poznała ZUMBE i okazało się, że to jest sposób na świetne połączenie ćwiczeń i tańca, który uwielbia. Jest jednym z oficjalnych instruktorów Zumby poziom B1 posiadającym międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.
Sympatyczna blondynka z twarzą aniołka, która zapewni wam spory wycisk. Zawsze uśmiechnięta wkłada w swoje lekcje dużo energii i radości.

Serdecznie zapraszam na zajęcia. Przyłącz się do zabawy!

Katarzyna
Szczepańska

Sport w każdej postaci jest ze  mną od dziecka. Jestem uzależniona od endorfiny, która wydziela się podczas wysiłku i daje naturalnego “kopa”.

Chcesz też tak mieć? Przyjdź na zajęcia TRX  a dowiesz się o czym mówię i będziesz chcieć więcej i więcej…. ja się w tym zakochałam 🙂

Marta
Ślusarek
 
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku Fitness i Ćwiczenia Siłowe – studia podyplomowe. 
Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness – Nowoczesne Formy Gimnastyki. Ze sportem związana od najmłodszych lat.
Po wieloletniej przygodzie z koszykówką, z powodzeniem zamieniła piłkę na hantle i step. 
Na swoich zajęciach ceni sobie połączenie ćwiczeń wzmacniających z ćwiczeniami cardio, proponując różne poziomy intensywności.
Najlepiej wyraża siebie poprzez dynamiczne zajęcia kształtujące sylwetkę ciała

Karolina Olszańska
Jest doświadczonym, wieloletnim Instruktorem Fitness. Ukończyła kurs Instruktora Fitness o specjalności Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki na AWF w Katowicach. Sport towarzyszy jej od zawsze: biega, wspina się po górach, gra w squasha. Fitness stał się jej pasją życiową, którą stara się zarażać innych ludzi. Jest zawsze uśmiechnięta, radosna i pełna energii.  Wachlarz zajęć jakie prowadzi jest bardzo szeroki są to m.in.: TBC, BPU, Fat Killer, TABATA, Body shape , Fit Ball itd. (czyli wszelkiego rodzaju zajęcia wzmacniające), a także: Pilates, Zdrowy kręgosłup. Stretching. Czyli zajęcia zarówno bardzo energetyczne jak i relaksujące. Jest wymagającym instruktorem, wierzy, że każdy może osiągnąć więcej niż mu się wydaje. Na jej zajęciach jest zawsze Mega Power i Mega Fun!!!